Компанія “ЮМГ” представила продукцію від ТАТА та ЗАЗ на виставці «КоммунТех 2014» (copy) | Центр комерцiйноi технiки

У Київському Міжнародному Виставковому центрі з 4 по 7 листопада 2014 року пройде XII Міжнародна спеціалізована виставка КомунТех – 2014. Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово-комунальної сфери.

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» – дистриб’ютор вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ, що входить до складу Корпорації “УкрАВТО”, візьме участь у виставці з метою ознайомити ринок зі своїми продуктами, вивчити кон’юнктуру ринку, встановити нові контакти та укласти вигідні контракти.

На стенді компанії «Юніверсал Моторз Груп» будуть експонуватися моделі двох торгових марок – українського бренду ЗАЗ і індійського бренду ТАТА. Представляти бренд ЗАЗ буде лінійка з двох модифікацій автобусів: приміський ЗАЗ А07А1-404 і міський – ЗАЗ А10С30. Автовишка та сміттєвоз – представники комерційної техніки індійського бренду TATA. Усі вони зібрані на базі шасі TATA LPT 613.

img_1373-1145987

Чистота в кожному місті завжди є одним із актуальних питань: на вулицях міста повинно бути чисто та затишно. Для вирішення завдання по наведенню належного порядку та забезпеченням збирання і своєчасного вивезення твердих та рідких побутових відходів підійде спеціальна техніка – сміттєвоз. Фахівці компанії “Юниверсал Моторз Груп” готові запропонувати два типи сміттєвозів на базі шасі TATA LPT 613: з боковою та задньою загрузкою. Ця техніка призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів з контейнерів у бункер, їх ущільнення, транспортування до місць утилізації.

komunteh_2014_1-7631689

На цій же базі – TATA LPT 613 – буде представлена й найвища машина на стенді компанії “Юниверсал Моторз Груп” – автовишка. Автовишка від італійського виробника OIL&STEEL має виносну 18-метрову стрілу.

Крім спеціальної техніки офіційний дистриб’ютор автобусів ЗАЗ в Україні, компанія “Юниверсал Моторз Груп” представляє в рамках виставки декілька модифікацій автобусів. З урахуванням того, що українці стали надавати більше уваги комфорту під час подорожей, автобуси ЗАЗ можуть забезпечити належний рівень на міжміських та туристичних маршрутах. Автобус «ЗАЗ» А07А1 приміський – автобус на базі шасі, яке себе вже добре зарекомендовало та надійного дизельного двигуна ТАТА. Вхід та вихід із салону здійснюється через одну з двох дверей з пневматичним механізмом. В салоні багато місця для вільного розміщення пасажирів у кількості, регламентованій технічними характеристиками даного транспортного засобу. Також, для підвищення рівня безпеки, система гальм автобуса додаткова оснащена ABS.

komunteh_2014_2-6649103

Окремої уваги заслуговує й другий представник стенду – міська модифікація автобусу ЗАЗ А10С30. ЇЇ можна зустріти не тільки як shuttle bus головних повітряних воріт України (МА «Бориспіль»), але й і на міських маршрутах в багатьох обласних центрах як України, так і європейських держав, наприклад в Польщі.

komunteh_2014_3-2594511

Місія компанії “Юниверсал Моторз Груп” – надати клієнтові доступне рішення для його бізнесу, яке максимально задовольняе його потреби в потужності, продуктивності, працездатності, безпеці. Саме цій меті й підпорядковані всі дії команди «ЮМГ», а це в свою чергу робить її результативною та успішною.

Чекаємо Вас на стенді компанії “Юниверсал Моторз Груп” з 10 ранку до 18 вечора з 4 по 7 листопада 2014 р. Адреса: Київ, Броварський проспект 15.

Компанія “Юніверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua