Компанія “ЮМГ” презентує продукцію від КІА і ЗАЗ на виставці «Агро-2017». | Центр комерцiйноi технiки

На сьогоднішній день агропромислова галузь є однією з визначальних для економіки України, тому участь у виставці «Агро-2017» буде знаковим для компанії «Юніверсал Моторз Груп» (входить до складу Української Автомобільної Корпорації) – дистриб’ютора автобусів та комерційних автомобілів КІА, ЗАЗ, ТАTA в Україні. Так з 7 по 10 червня 2017 року м.Києві компанія «Юніверсал Моторз Груп» ознайомить відвідувачів виставки з новими модифікаціями комерційних малотоннажних автомобілів КІА та ЗАЗ.

Представлений на базі шасі автомобіля КІА К2500 промтоварний фургон з внутрішніми габаритними розмірами 3040 х 1780 х 1860 мм і внутрішнім обсягом до 10,06 м3 призначений для транспортування різних видів вантажів. Основною особливістю автомобіля є його компактні габаритні розміри і можливість керування автомобілем з водійським посвідчення категорії «В», що дозволяє легко і безперешкодно здійснювати перевезення і доставку вантажів по вузьким вуличкам міст.

Також «Юніверсал Моторз Груп» представить гостям заходу і своїм корпоративним клієнтам, діяльність яких пов’язана з перевезеннями малогабаритних і малотоннажних вантажів, автомобіль ZAZ Vida Cargo і ZAZ LANOS CARGO з газобалонним обладнанням (ГБО).

Представники малого і середнього бізнесу вже змогли оцінити переваги експлуатації ZAZ Vida Cargo, особливо вантажопідйомність, яка складає 750 кг. Також, серед інших плюсів, які пропонує власникам цей автомобіль – обсяг кузова в 2,9 м3, а також можливість вільно розмістити в кузові автомобіля европаллет.

Зійшовши в кінці 2016 року з конвеєра «Запорізького автомобілебудівного заводу» модифікація ZAZ LANOS CARGO, з встановленим вже на конвеєрі ГБО стандарту токсичності EURO-5, показала відмінний результат в плані економії витрат на пальне. Це, в свою чергу, дозволило власникам даної модифікації автомобіля значно скоротити статтю витрат на заправку, тим самим збільшити доходну частину бізнесу.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua