Компанія “ЮМГ” – учасник Міжнародного Конгресу «Аграрний Олімп». | Центр комерцiйноi технiки

13 листопада 2014 року у місті Київ в «Українському домі» пройде Міжнародний конгрес «Аграрний Олімп». Представники Компанії «Юніверсал Моторз Груп» візьмуть участь у цій події.

agro_olimp_1-3375346Міжнародний конгрес «Аграрний Олімп» – це можливість для власників та спеціалістів крупних і середніх аграрних підприємств, експертів галузі, політиків, представників комерційних компаній, представників українських та міжнародних фінансових установ зібратися разом та обговорити найактуальніші політичні та економічні питання, підвести підсумки року та спланувати стратегію розвитку на наступний, а також відзначити та нагородити лідерів галузі. 

Очікується понад 400 учасників. Захід проводиться за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.  Учасники конгресу будуть мати змогу ознайомитись з пропозиціями від компанії «ЮМГ», що випускає комерційну техніку на платформі ТАТА, широко відомого індійського бренду. Молоковоз на базі ТАТА LPT 613, як яркий представник бренду, буде знаходиться на експозиції для учасників Конгресу.

tir2014-5683452

Красивий та елегантний молоковоз звертає на себе увагу: зовнішня обшивка виконана з стали марки AISI 304 типу “дзеркало” надає автомобілю стильний і сучасний вигляд. Крім зовнішньої привабливості витримані всі санітарні норми. Наприклад, вимоги, які пред’являються до зварювання швів. Шви виконані за спеціальною технологією, яка запобігає накопиченню бактерій. Цистерна виготовлена з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 3 мм, може протягом кількох годин (навіть при температурі повітря в +35 С) зберігати стабільною температуру рідини, що перевозиться. Завдяки еліптичній формі цистерни значно підвищується безпека перевезення, так як центр ваги при такій формі зміщується вниз.

lpt1116_moloko_sks_saminor-9612069 lpt1116_moloko_sks-7138308

Молоковози можуть випускатися в декількох варіантах цистерн: об’ємом 1,2 до 9 м3, які можуть бути виконані на трьох типах шасі вантажопідйомністю 3,5 т., 7т., 10т.: TATA LPT 613, TATA LPT 1116, TATA LPT 1618.

         Міжнародний конгрес «Аграрний Олімп» приурочений до святкування Дня працівників сільського господарства в Україні.  

        Компанія “Юніверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

         Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua