Компанія «ЮМГ» взяла участь у спільній нараді щодо автотранспорту в Україні | Центр комерцiйноi технiки

Представники компанії «Юніверсал Моторз Груп» взяли участь у обговоренні питань галузі автомобільного транспорту. На нараді підіймалися питання, пов’язані з:

ü  тарифною політикою;

ü  діяльністю на ринку так званих «нелегальних» автомобільних перевізників;

ü  умовами роботи всіх суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів;

ü  європейськими умовами допуску до надання послуг на автобусних маршрутах.

dsc_59581-7900182

 «Наша компанія може на ринок поставляти техніку, що допоможе відбудувати сферу громадських перевезень. ЗАЗ А07А – один із найпопулярніших в модельній лінійці автобусів ЗАЗ. – коментує Генеральний директор компанії «Юніверсал Моторз Груп»  Олександр Погорілий. – Достатньо поглянути на учасників дорожнього руху, в якому громадський транспорт великою мірою представляють саме модифікації даної моделі. Це закономірно, враховуючи переваги моделі над представниками у своїй конкурентній групі».

dsc_59261-5537800

Учасники наради прийняли ряд важливих рішень, що дозволять галузі ефективно розвиватись. Одне з рішень: спільно з заінтересованими централь-ними органами виконавчої влади,  галузевими громадськими та профспілковими організаціями розробити «Дорожню карту», щодо вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту.

Приймаючи участь в обговоренні питань на самому високому рівні, компанія ЮМГ слідує своїй місії – бути надійним постачальником рішень для бізнесу.

Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua