Компанія «ЮМГ» знайомила учасників VIII Міжнародного Молочного конгресу з продукцією на базі ТАТА | Центр комерцiйноi технiки

3-5 березня 2015 року у виставковому центрі «Київ Експо Плаза» у Києві збиралися провідні фахівці молочної, скотарської та суміжних до них галузей. Компанія «Юніверсал Моторз Груп», брала участь, як компанія, що виробляє та постачає автомобільний транспорт для цієї сфери виробництва: молоковози, комбікормовози, термічні, ізотермічні фургони та інш.

Власники, керівники та спеціалісти провідних сільськогосподарських молочних підприємств, представники влади, молокопереробних підприємств, галузевих об’єднань, міжнародних організацій – зібралися обговорити питання галузі. Відбулися дискусії за участю народних депутатів, представників міністерства, провідних галузевих експертів, власників господарств та переробних підприємств.

32-7400532

Участь компанії ЮМГ та її представників в подібних заходах, знайомство з ключовими гравцями цього ринку дають змогу налагоджувати прямі контакти, бути максимально корисними для економіки галузі та всієї країни в цілому. Продукція, з якою знайомились учасники заходу – молоковоз на базі ТАТА LPT 613– привернула загальну увагу.

img_20150304_0936152-9716430

               Компанія ЮМГ своїм Замовникам пропонує на вибір кілька варіантів цистерн об'ємом 1,2 до 9 м3, які можуть бути виконані на трьох типах шасі вантажопідйомністю 3,5т, 7т., 10т.: TATA LPT 613, TATA LPT 1116, TATA LPT 1618. Цистерна виготовлена ​​з нержавіючої сталі марки AISI 304, товщиною 3 мм, може протягом кількох годин зберігати стабільної температуру перевезеної рідини. А зовнішня обшивка виконана зі сталі марки AISI 304 типу "дзеркало" надає автомобілю стильний та сучасний вигляд. Крім зовнішньої привабливості витримані всі санітарні норми.  

Компанія ЮМГ є надійним постачальником рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua