Компанія Юніверсал Моторз Груп представить продукція від LS Tractor на Міжнародній агропромисловій виставці AGROEXPO-2018 | Центр комерцiйноi технiки

З 26 по 29 вересня 2018 року в м. Кропивницький на базі виставкого комплексу «AGROEXPO», вул. Мурманська, 8, відбудеться Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2018 з польовою демонстрацією техніки та технологій. Запрошуємо відвідати виставковий стенд компанії Юніверсал Моторз Груп, що входить до складу Української Автомобільної Корпорації. До уваги відвідувачів на експозиції будуть представлені трактори торгової марки LS Tractor. Експозиція компанії Юніверсал Моторз Груп буде розташована у секторі М-3, ліворуч від входу в виставковий комплекс.

Детальна інформація на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua