На комерційну техніку JAC, TATA, I-Van видають кредит | Центр комерцiйноi технiки

Напередодні новорічних свят в дилерській мережі компанії «ТДЦ-АВТО» (Група компаній УкрАВТО), стартували дві кредитні програми від комерційних банків-партнерів, скориставшись послугами яких, можна стати власником вантажної техніки JAC і TATA, а також автобусів малого класу I-Van

   Відновлення кредитування такого продукту як автомобілі, які допомагають зберігати і примножувати доходи свого власника, це ще одна ознака поступового відновлення економіки. З кожним місяцем стає дедалі більше кредитних програм, а авансові платежі і ставки за користування коштами банків поступово знижуються. У клієнтів з’являється вибір, тим більше якщо мова йде про автомобілі, які купують для роботи.

   Для того щоб зробити максимально доступним розширення власної справи або оновлення автопарку чи початок бізнесу, офіційний дистриб’ютор пропонує на вибір дві кредитні програми. У залежності від того, який автомобіль Ви вибрали, мінімальний авансовий платіж складе від 35% вартості, зазначеної у прайс-листі. Максимальний термін користування кредитними коштами банку складе від 36 до 60 місяців, при річній ставці у гривні від 21,9%. На вибір пропонується одна з схем погашення: це може бути стандартна схема або ануїтет. При цьому обидва кредитних продукти вигідно відрізняються від інших відсутністю щомісячних комісій, які значно здорожують кінцеву вартість продукту.

   Тому, якщо потрібна легка вантажівка JAC, вантажопідйомністю 1,75 тони, для керування якою достатньо прав категорії «В», або ТАТА LPT 613 вантажопідйомністю 3,7 тонни або ж необхідний автобус малого класу I-Van, зараз надається хороша можливість реалізувати задумане.

Подробиці про кредитні програми на комерційну техніку брендів JAC, TATA, I-Van можна отримати в найближчому дилерському центрі Вашого регіону.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua