Новий автобус ZAZ A10C. | Центр комерцiйноi технiки

  В дилерській мережі компанії ТДЦ-АВТО почалися продажі абсолютно нового міського автобуса ZAZ A10C.

  Новинка Запорізького автомобілебудівного заводу, своєю появою покликана подарувати пассажирам новий рівень комфорту. Автобус оптимально підходить для експлуатації в місті. Головною його особливістю є плавний хід, який забезпечує автоматична коробка передач і м’яка пневмопідвіска, що гарантує новий якісний рівень пасажирських перевезень. Також для зручності пасажирів в наявності низька підлога, та відсутність сходинок на передніх і задніх дверях, які роблять процес посадки- висадки зручним і швидким, що особливо важливо для людей похилого віку. Салон нового автобуса відрізняється місткістю і вдалим компонуванням: 24 сидіння, розміщені так, що всі 62 пасажири автобуса, будуть відчувати себе комфортно.

  Новий ZAZ A10С оснащується сучасним, надійним і потужним двигуном фірми DEUTZ, який працює в парі з автоматичною коробкою передач виробництва компанії ZF. Подібне поєднання і наявність гідропідсилювача керма істотно полегшує роботу водія.

  Незважаючи на використання вузлів і агрегатів від таких відомих компаній, новий ZAZ A10C пропонується клієнтам Корпорації УкрАВТО за доступною ціною. У мережі компанії вже зараз можна замовити автобус за ціною від 565 000 гривень. Познайомитися особисто з автобусом можна в автосалонах компанії, адреси яких можна дізнатися на сайті www.gruzoviki.kiev.ua. або за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752. Також за номером гарячої лінії можна буде отримати всю вичерпну інформацію про модифікаціях автобуса «передмістя» і «турист», які надійдуть у продаж найближчим часом.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua