Оновлена модель ТАТА доступна в дилерській мережі Юніверсал Моторз Груп | Центр комерцiйноi технiки

З березня 2011 року, в дилерській мережі «УкрАвто», стартували продажі оновленої моделі ТАТА LPT 613 з напругою бортової мережі 24V

   Оновлена модель вантажівки якнайкраще поєднала вже добре зарекомендувавший себе на дорогах Україні потужний дизельний двигун, доступну ціну, необмежені варіанти додаткового обладнання, простоту в ремонті і обслуговуванні автомобіля.З моменту появи на українському ринку, комерційні автомобілі ТАТА встигли завоювати репутацію надійних і перевірених часом автомобілів. Ці вантажівки не вимагають спеціальних навичок в експлуатації, маневрені і багатофункціональні. Найбільш затребуваною в модельному ряді ТАТА стала модель ТАТА LPT 613, яка являє собою низкорамну вантажівку з кабіною беськапотного компонування, на яку, в залежності від потреб клієнта, встановлюються різні модифікації додаткового обладнання. Це дозволяє використовувати дану модель у всіх сферах господарювання.Компанія TATA Motors Ltd (Індія) постійно стежить за якістю і надійністю своїх автомобілів, прислухаючись до думки і побажань своїх споживачів. Тому, починаючи з березня 2011 року, розпочато поставки в дилерську мережу «УкрАвто» оновленої моделі ТАТА LPT 613 з напругою бортової мережі 24V.Тепер у вас є можливість не тільки ознайомитися, але й самостійно оцінити всі зміни, гідності та переваги нової моделі на практиці, а професійні консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір, залежно від ваших потреб.

Основні зміни торкнулися двигуна, гальмівної системи, комфортабельності, екологічності вантажівки.

Двигун:

  Перевірений часом 6-ти циліндровий двигун Tata 697 TC, з робочим об’ємом 5,7 л і потужністю 130 л. с. (При 2400 об / хв), крутний момент – 416 Н • м – досягається вже при 1400-1700 об / хв.Для забезпечення надійного запуску при низьких температурах ВПЕРШЕ на двигуні даної моделі встановлена система передпускового підігріву (СППП) фірми «BERU».Електронний блок управління СППП (контролер) встановлений на загальному кронштейні з розширювальним бачком, закріпленому на рамі автомобіля. На верхньому патрубку системи охолодження з’явився додатковий датчик температури контролера СППП «BERU». Надійну подачу палива до СППП забезпечує додатковий паливопровід від блоку паливних фільтрів до блоку ЕФУ «BERU».Подача палива на ЕФУ здійснюється електромагнітним клапаном, керованим електронним блоком управління СППП (контролером).Індикатор роботи СППП розташований на правому табло панелі пріборов.Размещеннядатчика тиску масла на кронштейні кріплення масляного фільтра забезпечить більш точні показники роботи системи змащення ДВС. Крім цього, посилена конструкція кронштейна кріплення генератора.У процесі доопрацювання системи випуску відпрацьованих газів була вдосконалена конструкція глушника. Електромагнітний клапан моторного гальма-уповільнювача («гірського гальма») моделі NT6A завдяки додатковим 12 В отримав вищу потужність і надійність.

УправлінняТепер керувати ТАТА LPT 613 стало набагато простіше і зручніше. Вантажівка додалам маневреності за рахунок зменшення радіусу розвороту з 14,5 м до 13,5 мГальмівна система ТАТА LPT 613 оснащена антиблокувальною системою гальм(ABS). Також гальмівна система отримала новий четирехконтурний запобіжний клапан, двухмагістральний клапан, осушувач повітря з додатковою функцією підігріву, кран управління стоянковим гальмом – виробництва фірми «KnoorBremse», сумісність з сполуками типу «Voss». Осушувач з підігрівом розташувався назовні правого лонжерона рами.Полегшить управління вантажівкою додатковий ресівер очищення (продувки) пневмогидроусилителя (ПГУ) приводу вимикання зчеплення.

  КабінаДля зручності водія створена нова конструкція сидінь, каркаса кріплення і регулювання положення. У центральній частині кабіни встановлено обігрівач з більш потужним електродвигуном вентилятора на 24В. Для поліпшення ефективності роботи встановлені зовнішні бічні повітрозабірники, змінені повітроводи кабіни, заслінки управління вентиляцією, подачі (відводу) зовнішнього повітря. Кран опалення встановлений на поперечному профілі передній панелі.СклоочисникЩоб уникнути надходження зовнішнього повітря (забезпечення герметичності) видалені додаткові отвори на кронштейні кріплення склоочисника. А сам електродвигун склоочисника додав потужності напругою 24 В. Гарантійний термін експлуатації на автомобілі ТАТА LPT 613 складає 2 роки або 50 000 км. Сервісне обслуговування є на всій території Україні. Вартість оновленої моделі складає від 151 000 грн.

За більш детальною інформацією звертайтесь до найближчого дилерський центр АФ «Юніверсал Моторз Груп» – структурного підрозділу УкрАВТО вашого регіону або на сайті //www.gruzoviki.kiev.ua, а також з зателефонувавши на безкоштовну гарячу лінію 0800 501 752

Довідка про компанію: Дистриб’юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ, а також комерційноїтехніки Mitsubishi Fuso в Україну і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки і її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточкахУкраїни і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводуклієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua