Південний регіон України зустрічає нові модифікації автобусів ЗАЗ | Центр комерцiйноi технiки

В період з 27.11 по 30.11 компанія «Юніверсал Моторз Груп» – структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, провела Автопробіг по південних обласних центрах України, а саме Одеса, Миколаїв, Херсон. Сімферополь, з метою провести презентацію оновленого модельного ряду автобусів «ЗАЗ» малого і середнього класів, виробництво яких здійснюється на території Іллічівського заводу, структурного підрозділу ПАТ «ЗАЗ».

На проведених зустрічах були присутні регіональні представники асоціацій автоперевізників, представники найбільших автопідприємств, а також представники ОДА.

Під час проведення зустрічей з боку компанії «Юніверсал Моторз Груп» були представлені нові моделі автобусів «ЗАЗ», що відповідають сучасним вимогам і стандартам перевезень: відповідність європейським стандартам, конкурентні переваги за рахунок ціни і низької витрати палива в порівнянні з аналогічними моделями. Учасники зустрічі мали змогу отримати вичерпну інформацію від представників компанії «Юніверсал Моторз Груп» з питань експлуатації міських і приміських моделей автобусів ЗАЗ А07 і ЗАЗ А10.

ni-6413794Нові моделі автобусів малого класу, які були представлені на зустрічах, укомплектовано вже всім відомими силовими агрегатами ТАТА (Євро-2, Євро-3), в той час як автобуси середнього класу комплектуються агрегатами всесвітньо відомого виробника Deutz (Євро-3, Євро-4 ). Якість збірки забезпечує високий рівень надійності автобусів при експлуатації і зниження аварійності на дорогах.

Учасники зустрічей піднімали питання технічних можливостей і переваг автобусів ЗАЗ. Підприємства гідно оцінили всі нововведення запроваджені на виробництві. Постійна робота по поліпшенню якості вироблюваної продукції і швидка реакція з боку відповідних служб на всі звернення покупців дозволило збільшити обсяги реалізації автобусів і знаходити постійних партнерів на ринку пасажироперевезень в Україні.

Крім презентації модельного ряду, з учасниками презентації були проведені круглі столи, на яких обговорювалися «наболілі» проблеми автотранспортників, зокрема найважливішим питанням, яке обговорювалося – це умови придбання автобусів у лізинг або з використанням zaz202-8827983кредиту. Потреба в оновленні парку автотранспортних підприємств, як зазначили представники перевізників, назріла давно, але високі процентні ставки, великий перший внесок і короткий термін погашення послуг практично не дають можливості проводити оновлення автопарку вчасно і згідно вимог правил перевезень, т.я. вартість проїзду в громадському транспорті не дозволяє в повній мірі покривати витрати. Як розповів начальник управління транспортного комплексу, зв’язку та телекомунікацій Миколаївської області В’ячеслав Кащенюк «Ці моделі автотранспорту (ЗАЗ) могли б замінити старенькі маломісткі «Газель», яких у місті залишилося близько 100 одиниць. Головна проблема – фінансування на закупівлю нового рухомого складу. На жаль, зараз підприємства-перевізники не мають можливості купувати новий транспорт і відкривати кредитні лінії».

Новатором у вирішенні проблеми застарілих автопарків, є Одеська область, яка крім оновлення комунального транспорту стимулює оновлення парку автомобілів і у приватних перевізників. Так, як зазначив начальник управління море господарського комплексу, транспорту та зв’язку Одеської обласної державної адміністрації Олександр Ілько, обласна влада робить все можливе для створення належних умов для роботи автоперевізників. “В обласній державній адміністрації протягом двох років реалізується програма і сьогодні перевізник, який купує нові автобуси, набуває переваги, що стосуються терміну дії договору – він укладається на п’ять років Ми створюємо необхідні умови для перевізників, які можуть сприяти оновленню автопарку” . Даний досвід намагаються переймати і представники інших областей.

Надалі компанія «Юніверсал Моторз Груп», планує проводити подібні зустрічі в усіх обласних центрах і постарається зробити Автопробіг щорічною подією.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua