Вибір Є! | Центр комерцiйноi технiки

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» – структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, на минулому щорічному заході Автошоу 2012, представила нові моделі бренду TATA – LPT1618 і LPT1116, а також вже всім відомий автомобіль TATA LPT613 з новими варіантами додаткового обладнання.

Вже цієї осені стартували продажі TATA LPT1618 і LPT1116, що свідчить про зацікавленість клієнтів до новинок в сегменті автомобілів середньої вартості, вантажопідйомністю від 3,5 до 10 тонн. Законодавцем даного сегмента довгий час були представники Російського автопрома, але тепер у покупців є вибір. Індійські автомобілі знаходяться в одній ціновій категорії з Російськими аналогами, але у закордонних представників ряд конкурентних переваг: посилена рама, двигуни стандарту Євро 3, збільшені баки для палива, сервісна підтримка і постійний склад запасних частин в кожному регіоні України. Слід звернути увагу на постійну наявність фінансових програм з провідними фінансовими установами України, які пропонують кращі умови на придбання техніки в кредит або лізинг.

tata_2-4884182Нагадаємо, що модель TATA LPT1618 – це представник сегменту важких вантажних автомобілів, вантажопідйомністю до 10,2 т. Конкурентна, доступна роздрібна ціна, комфорт і безпека роблять цей автомобіль привабливим для будь-якого потенційного покупця, а можливість встановлення широкого спектру додаткового обладнання значно розширює сферу застосування даної моделі.

Модель TATA LPT1116, вантажопідйомністю до 7,3 т, розроблена спеціально для ринку країн СНД, і застосовується як у всіх сферах бізнесу, так і в задоволенні потреб спеціальних комунальних та муніципальних служб. Універсальність компоновки рами, надійна агрегатна база, адаптація технічної частини – все це результат роботи фахівців TATA Motors Ltd. і офіційних представників в країнах колишнього союзу.

Не варто забувати про TATA LPT613, першим Індійським автомобілем, що з’явився в Україні. З його вантажопідйомністю до 3,7 т., Автомобіль визнаний найбільш надійним і простим в експлуатації в своєму сегменті серед українських покупців. На автомобілі встановлений турбодизель двигун TATA 697 TC (об’ємом 5,7 л) з інтеркулером. Важливими чинниками слід зазначити адаптацію автомобіля до українських умов експлуатації – підігрів паливної системи, змінена геометрія обдування салону, збільшена бортова мережа до 24 V та інші допоміжні елементи автомобіля. За роки продажів в Україні, автомобіль отримав визнання українських перевізників за надійність, витривалість і простоту обслуговування.

Всі ці автомобілі доступні до продажу в торгово-сервісній мережі УкрАВТО, а також є можливість замовити спеціальне додаткове обладнання виходячи з Ваших потреб.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua