Виставка комерційної техніки в м. Суми. | Центр комерцiйноi технiки

ПАТ «Суми-Авто» прийняло участь у виставці комерційної техніки, що пройшла 26.12.2013 в м. Суми.

26.12.2013 року в м. Суми, пройшла виставка комерційної техніки, присвячена щорічним звітнім зборам Асоціації автоперевізників Сумської області і Сумського відділення ВААП. Організатором заходу виступив Голова Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» Сіпун М.М.

301213_1-7139726

Вже традиційно, на протязі двох років, ПАТ «Суми-Авто», офіційний дилер АФ «Юниверсал Моторз Груп», в співпраці з Асоціацією автоперевізників Сумської області і Сумського відділення ВААП, приймають участь у даному заході, проводять святкування та урочистості для автомобілістів, різні збори, як місцевого, так і обласного рівнів. Зокрема, на даній виставці Дилерським підприємством ПАТ «Суми-Авто», вперше в Сумському регіоні, були представлені такі новинки комерційної техніки:

 • автобус ЗАЗ А10С30,
 • автобус I-VAN А 07А3-65 (подовжений, кількість місць для сидіння 31 шт.),
 • автобус I-VAN А 07А3-64,
 • ТАТА 613 (Борт),
 • ТАТА 613 (Шасі).

301213_2-1200399

Окрім виставки обговорювався звіт роботи Сумського обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» за 2013 рік. Були присутні делегати всіх перевізників Сумської області. Захід відбувався в приміщенні сумського «Облавтодору».

301213_3-2252848

Також на даному заході виступив фахівець по комерційній техніці, представник дилерського підприємства «Суми-Авто» Грінченко Віктор Іванович, який презентував новинки та удосконалення існуючих моделей автобусів, з 23 пунктів, завдяки яким була оновлена в 2013 році модельна лінійка автобусів, а саме:

 • встановлення дзеркал заднього виду з підігрівом,
 • встановлення маршрутовказівника з підсвічуванням на всіх моделях окрім шкільних,
 • встановлення нових антивандальних пластикових сидінь на міські автобуси з матерчатими вкладками, сигнализація розблокування аварійних дверей з виводом на панель управління,
 • вдосконалений спосіб кріплення стельового облицювання,
 • увесь низ автобуса виконаний з двосторонньо оцинкованого металу,
 • оновлено фари: відтепер світлотехніка німецького виробництва «HELLA»,
 • збільшено кількість плафонів освітлення в салоні (у моделях А07А, А07А1, А07А2 6 одиниць, та 8 одиниць у моделях А07А3),
 • вдосоконалено нанесення антикорозійного покриття (мастики) на основу кузова і арки, тощо.

Водночас Віктор Іванович зосередив увагу на випуску вантажних автомобілів, та додаткового обладнання до них, це «борти», фургони, автовишки, маніпулятори, гідроборти, самоскиди, евакуатори, тощо. Особливу увагу в своєму виступі Віктор Грінченко приділив методам продажу в кредит, лізінг, придбанню за безготівковий розрахунок, а також участь у тендерах.

301213_4-3766546

Наприкінці свого виступу Віктор Грінченко подякував організаторам та делегатам, що приймали участь у організації та проведенні даної виставки, а саме: Заступнику Генерального Директора з продажу автомобілів ПАТ «Суми-Авто» Подлужному Е.Г., Голові Асоціації Автоперевізників в Сумській області Супуну М.М., а також висловив щиру вдячність керівництву та персоналу АФ «Юниверсал Моторз Груп» за надані виставкові експонати, рекламу, та за допомогу в організації і проведенні даного заходу.


Довідка


Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA, JAC, автобусів I-VAN і ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, та її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua