Запорізький Автомобілебудівний Завод провів «День відкритих дверей» | Центр комерцiйноi технiки

В рамках робочого візиту представників Запорізького Міської Ради та Запорізької Обласної Державної Адміністрації, а також керівників транспортних компаній-перевізників регіону на Запорізький Автомобілебудівний Завод відбулася презентація нової моделі приміського автобуса ЗАЗ А08.

Новинка побудована на базі шасі Asia Star тоді як конструкція кузова стала результатом власних розробок українського автовиробника. Автобус ЗАЗ А08 оснащується сучасним турбодизельним двигуном азіатського виробника силових агрегатів Weichai робочим об\\\’ємом 3 л, потужністю 103/3000 кВт / об / хв і обертовим моментом 400 Нм. Двигун, що відповідає екологічному стандарту Євро-5, агрегатується п\\\’ятиступінчастою КПП. З інших конструктивних характеристик: кермо з гідропідсилювачем, двоконтурна пневматична гальмівна система від Knorr-Bremse / Wabco, ABS і ESP. Салон нового автобуса, в обробці якого використані антивандальні матеріали, дозволяє з комфортом перевозити 28 пасажирів, а загальна місткість салону становить 43 пасажири. Також в якості стандартного обладнання встановлено автономний обігрівач, а в якості опції доступний кондиціонер салону. Габаритні розміри 7760/2430/2990 (Д / Ш / В) забезпечують комфортну експлуатацію, а колісна база в 3800 мм, в конструкції якої на передній осі використані залежні підвіски на двох напівеліптичних ресорах з стабілізатором поперечної стійкості і двома амортизаторами, а на задній залежні підвіски на двох напівеліптичних ресорах з стабілізатором поперечної стійкості і амортизаторами, забезпечують належний рівень комфорту пасажирам, а водієві не переживати за якість дорожнього покриття.

Крім цього учасники заходу відвідали складальний цех заводу, де ознайомилися з усіма етапами виробництва пасажирського транспорту.Для гостей приємним сюрпризом стала оглядова екскурсія по території Запорізького автомобілебудівного заводу в статусі пасажирів випускаються автобусів ЗАЗ всіх серій: 07, 08 і 10. Після тест-драйву для учасників заходу було проведено презентацію перспектив подальшого розвитку лінійки пасажирських автобусів, які буде виробляти українське підприємство, озвучені переваги кожної моделі, а також обговорювалися актуальні питання транспортної галузі в регіоні і в цілому в Україні.

Як повідомлялося раніше, Запорізький Автомобілебудівний Завод на даний момент проходить процедуру санації, план якої розрахований на 6 місяців. Успішна реалізація плану дозволить підприємству повернутися до повноцінної діяльності в сфері виробництва.

Джерело інформації: //www.zaz.ua/ukr/news/zaporozhckij-avtomobilectroitelnyj-zavod-provel-%C2%ABden-otkrytykh-dverej%C2%BB.html

Оцініть автора
bus-truck.com.ua