JAC, TATA та I-Van пропонуються в кредит | Центр комерцiйноi технiки

Щоб зробити простішим процес купівлі нових автомобілів, які дозволяють заробляти своїм власникам, офіційний дистриб’ютор комерційної техніки JAC , TATA і автобусів малого класу I – Van , компанія ТДЦ-АВТО (Група компаній УкрАВТО) пропонує ряд кредитних програм, орієнтованих як на фізичних осіб, так   і на юридичних.

З початком року все активніше починають працювати банківські установи у сфері надання кредитних продуктів на купівлю нових автомобілів. Це безумовно позитивно позначається на клієнтах, тим більше якщо мова йде про покупку комерційної техніки. Техніки, яка допомагає отримувати прибуток і розвивати малий і середній бізнес.

Знайти кошти для купівлі нового автомобіля для вантажних перевезень або для здійснення перевезення пасажирів на міських чи приміських маршрутах, буває не просто. Часто стримуючим чинником розширення власної справи або оновлення автопарку є відсутність на руках повної суми для оплати цифри зазначеної на ціннику.

Клієнтам на вибір запропоновано декілька програм від комерційних банків-партнерів компанії, які дозволяють підібрати оптимальний варіант для купівлі комерційної техніки в кредит. Можна вибирати термін кредитування, що становить від 36 до 48 місяців, розмір авансового платежу, який починається від 30% вартості автомобіля, величину річної ставки, мінімальне значення якої становить 0,001% річних у гривні та схему виплати – ануїтет або стандарт. Необхідно зазначити, що який би продукт не вибрав клієнт, всі кредити пропонуються в гривні.

Подробиці та детальну інформацію про кредитні програми на комерційну техніку брендів JAC, TATA та автобуси I-Van можна отримати звернувшись до найближчого дилерського центру у Вашому регіоні.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua