JAC збільшує свою присутність на українському ринку | Центр комерцiйноi технiки

Найближчим часом, компанія ТДЦ-АВТО представить на українському ринку комерційних автомобілів новинку – автомобіль JAC HFC 1045К, повною масою 5,7 тон.

Компанія ТДЦ-АВТО, яка являється структурним підрозділом Української Автомобільної Корпорації, та офіційно представляє в Україні бренди JAC, TATA та I-Van, найближчим часом запропонує українським підприємцям, бізнес яких пов’язаний з перевезеннями, чергову новинку. Йдеться про появу в Україні комерційного автомобіля JAC 1045K, який стане гідним конкурентом поміж своїх “однокласників” по сегменту.

news_3-9638047

Легкі вантажівки JAC, вантажопідйомністю до 2-ох тон, вже не перший рік присутні на нашому ринку. І вони встигли добре себе зарекомендувати, в якості надійних помічників, що не потребують значних витрат на обслуговування. Тож нема нічого дивного, що клієнти компанії ТДЦ-АВТО, які вже мають в своїх автопарках комерційну техніку JAC, почали цікавитись автомобілями більшої вантажопідйомності саме цього автовиробника. Тобто, іншими словами, клієнти почали проявляти лояльність до цих автомобілів, що свідчить про те, що стратегія компанії по відношенню до клієнтів є вірною.

З автомобілям JAC 1045 K можна буде ознайомитись та придбати в усіх областях України, в дилерській мережі Центру Вантажних Автомобілів корпорації УкрАВТО. На дилерських підприємствах, клієнтам буде запропоновано ознайомитись з новою вантажівкою. Подробиці формату “знайомства” з новинкою, будуть оголошені одразу після появи автомобіля. Забігаючи наперед, можна сказати, що подібний підхід буде вперше застосований до комерційної техніки.

news_3_1-8144289

Перевагами над найближчими конкурентами по сегменту, можна вважати дизельний двигун, з турбіною та інтеркулером, що відповідає екологічним стандартам Євро-2, об’ємом 2,7 літри, гідропідсилювач керма та якісне оздоблення салону, все це, поза всякими сумнівами, оцінять водії. Максимальна вантажопідйомність, становить три з половиною тони. Компанія ТДЦ-АВТО зробить все можливе, щоб ціна цього автомобіля була конкурентною та відповідала якості.

Коротка довідка про компанію:

Дистриб’юторська компанія «ТДЦ-АВТО», що входить в структуру корпорації «УкрАВТО», працює в сегменті вантажних автомобілів, здійснюючи продаж комерційної техніки і її повне сервісне обслуговування. Компанія має широку дилерську мережу по всій Україні.

«ТДЦ-АВТО» є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів ТАТА (ТАТА), JAC (Джак), і автобусів I-VAN (Ай-вен). Гарантійне і післяпродажне обслуговування здійснює дилерська мережа корпорації «УкрАВТО».

З докладнішою інформацією про компанію можна ознайомитися на сайті: www.gruzoviki.kiev.ua.

Дмитро Скляренко
Спеціаліст по зв’язкам з громадськістюта реклами

(044) 201-61-65, (063) 457-77-18

Оцініть автора
bus-truck.com.ua