Компанії «Юніверсал Моторз Груп» – Автомобільний партнер Всеукраїнського Дня Логіста | Центр комерцiйноi технiки

28 листопада в Києві в заміському клубі «Козацький стан» проходитиме 12-а Всеукраїнська практична конференція для ТОП-менеджерів логістики торгових і виробничих компаній України – «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА».

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» є Автомобільним партнером цього заходу. В рамках конференції директор компанії «ЮМГ» Погорілий Олександр проведе презентаційну доповідь рішень і експертного досвіду компанії. Також учасникам конференції буде надана можливість ознайомитись с експозицією, на який буде представлено  комерційний автомобіль на базі ТАТА – промтоварний фургон.

Активна участь компанії «ЮМГ» в таких закладах – це нагадування цільовій аудиторії та потенційному споживачеві про рішення на комерційному автомобільному ринку від даної компанії, яка пропонує весь модельний ряд автобусів ЗАЗ та комерційної техніки ТАТА.

Під час проведення конференції «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА» учасники будуть проінформовані щодо ключових переваг автобусів ЗАЗ та комерційної техніки ТАТА та отримають вичерпну інформацію стосовно технічних характеристик автобусів та комерційної техніки та їх споживацьких властивостей.

Компанія “Юніверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua