Компанія “ЮМГ” – активний учасник міжнародних виставок і Конгресів | Центр комерцiйноi технiки

Осінні місяці, жовтень і листопад, для Компанії «Юніверсал Моторз Груп», дистриб’ютора вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ, що входить до складу Корпорації «УКРАВТО», стали дуже продуктивними в світлі контактів з потенційними покупцями: компанія брала участь в 4-х значимих заходах – виставках і Конгресі.

1.                  З 2 по 4 жовтня 2014 року компанія ознайомила відвідувачів виставки «Агро Експо 2014» з новими модифікаціями, виконаними на базі шасі TATA LPT 613: молоковоз, автовежа. 

tata2-2253876

2.                  28 по 30 жовтня 2014 року – в Києві відбувся «Автосалон TIR» – спеціалізований форум, що демонструє комерційні автомобілі, вантажну і спеціальну техніку. Компанія представляла широку лінійку продукції від українського виробника – автобуси ЗАЗ, і продукцію від індійського автопрома – комерційну техніку ТАТА.

 dsc_1016201-6418625

3.                  У Київському Міжнародному Виставковому центрі з 4 по 7 листопада 2014 року пройшла XII Міжнародна спеціалізована виставка КомунТех – 2014.  На ній компанія представила лінійка з двох модифікацій автобусів: приміський ЗАЗ А07А1-404 і міський – ЗАЗ А10С30. Автовежа і сміттєвоз – представники комерційної техніки індійського бренду TATA. Всі вони зібрані на базі шасі TATA LPT 613.

img_13732-7436431

4.                  13 листопада 2014 року в місті Київ в «Українському будинку» пройшов Міжнародний конгрес «Аграрний Олімп». Учасники зможи близько ознайомитися з Молоковозом на базі ТАТА LPT 613.

Кожна з вищеописаних виставок збирає широку професійну аудиторію і є найбільшою демонстрацією досягнень у галузі комерційного, вантажного і пасажирського автотранспорту. Контакти з аудиторією дають розуміння про потреби, про об’єми майбутніх закупівель.

Генеральний Директор компанії «ЮМГ» Олександр Погорелий: «Представники компанії «ЮМГ прагнуть бути з потенційними покупцями на відстані витягнутої руки або телефонного дзвінка, адже основний принцип роботи компанії: Доступні рішення для Вашого бізнесу, а участь у виставках дає нам таку можливість».

Компанія “Юніверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України. 

Детальна інформація про комерційну техніку  – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також по телефону гарячій лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УКРАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Ділерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua