Компанія “ЮМГ” презентує свої новинки на міжнародній виставці «TIR-2015» | Центр комерцiйноi технiки

Дистриб’ютор вантажних автомобілів ТАТА і автобусів ЗАЗ, компанія «Юніверсал Моторз Груп», що входить до складу Корпорації “УкрАВТО”, пропонує ознайомитись з автобусами українського бренду ЗАЗ та вантажними автомобілями індійського бренду ТАТА.

zaz_ivan_071-8661282

Бренд ЗАЗ в рамках виставки буде представлений приміською модифікацією автобуса, а саме А07А1-404.

Перші автобуси ЗАЗ А07А з’явилися в Україні, ще в 2006 році, а сьогодні вже майже 2,5 тисячі автобусів здійснюють перевезення пасажирів по різних маршрутах, як на території України так і за її межами.

Бренд ТАТА традиційно представлений вантажним шасі ТАТА LPT 613 та широкою лінійкою надбудов на його базі (борт, фургон, автопідйомник, молоковоз, сміттєвоз, евакуатор та інші).

Займаючи лідируючу позицію в сфері малих та середніх вантажних перевезень в Україні, розширюючи можливості для своїх клієнтів в комунальному секторі економіки Компанія «Юніверсал Моторз Груп» пропонує потенційним покупцям та відвідувачам виставки «TIR-2015» новинку, а саме:

18_lpt6131-8600007

–       Автовишка АП-18 на базі вантажного шасі ТАТА LPT 613 – призначена для підйому на висоту (до 18 м.) робочих з матеріалами та інструментом при виконанні ремонтних, будівельно-монтажних, рятувальних та інших видів робіт. Наявність ізольованої люльки дозволяє виконувати обслуговування електричних установок та ліній електропередач напругою до 1000В без його відключення. Виробник надбудови ДП «Мелітопольський завод «Гідромаш» м. Мелітополь.

img_02182-4298631

–       Машина асенізаційна (вакуумна) КО-503В на базі вантажного шасі ТАТА LPT 613 – призначена для вакуумного очищення вигрібних ям і колодязів глибиною до 4,5 метрів від рідких відходів, що не містять горючих і вибухонебезпечних речовин, і подальшого їх транспортування до місця утилізації. Виробник надбудови Приватне акціонерне товариство «Спецбудмаш» м. Бровари.

Вся робота компанії “Юніверсал Моторз Груп” підпорядкована єдиній меті: надати клієнтові рішення для його бізнесу, що максимально задовольнять його потреби в потужності, продуктивності, працездатності, безпеці.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua