LS TRACTOR UKRAINE (ЮНІВЕРСАЛ МОТОРЗ ГРУП) на виставці Smart Field Days 15-16 серпня 2018 р. | Центр комерцiйноi технiки

 

15-16 серпня 2018 р. в Україні відбувалася міжнародна спеціалізована виставка «Smart Field Days Розумні дні поля в Україні» на базі  ВП НУБіП України «Немішаївського агротехнічного коледжу»,  смт. Немішаєве-1, Київська обл. Метою виставки було ознайомлення та обговорення тенденцій розвитку сучасних розумних технологій в сільському господарстві, точному та органічному землеробстві і передових аграрних технологій.

Команда LS Tractor Ukraine прийняла участь у події з експозицією тракторів бренду LS та сільгосподарською технікою, а саме:

Трактор LS XR50. Компактний трактор преміум-сегменту, призначений для середніх і важких умов експлуатації.

Трактор LS PLUS 90. Потужний трактор, призначений для виконання складних завдань середніх ферм, заготівель сіна та фермерьких господарств.

Розкидач мінеральних добрив. Виготовлений з висоякісного пластику. Об’єм 500 л.

Мульчувач. Призначений для подрібнення пожнивних залишків кукурудзи, пшениці, ячменю, соняшнику, ріпаку та інших культур з рівномірним розподілом по поверхні грунту подрібнених залишків. Ширина захоплення 2,5 м.

Детальна інформація про автомобілі – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua