Нова модифікація малого автобуса ЗАЗ | Центр комерцiйноi технiки

Компанія «Юніверсал Моторз Груп», структурний підрозділ Української Автомобільної Корпорації, є дистриб’ютором автобусів виробництва ПАТ «ЗАЗ» і вантажних автомобілів ТАТА, JAC. Беручи до уваги потреби ринку компанія «Юніверсал Моторз Груп» пропонує найбільш конкурентну продукцію для задоволення потреб наших споживачів.

На базі Іллічівського Заводу Автомобільних Агрегатів («ІЗАА»), який є структурним підрозділом ПАТ «ЗАЗ», в листопаді місяці 2012 року був спроектований і запущений в серійне виробництво новий міжміський автобус «ЗАЗ» А07А2-65 на 28 посадочних місць, а загальна кількість місць – 37.

sam_6856-3955181Нова модель автобуса комплектується вже всім відомим силовим агрегатом ТАТА 697 TCIC (Євро-2, Євро-3), що відповідає всім встановленим вимогам і адаптований для Українських кліматичних та інших умов експлуатації.

Відмінними рисами автобуса даної моделі є: рівна підлога салону, багажний відсік в задньому звисі (1.2 м3), бічні багажні відсіки, полки для ручної поклажі в салоні, шторки салону, спеціальне вікно-кватирка з боку місця кондуктора, задня аварійно-механічна двері. Не варто забувати про доступну ціну в порівнянні з конкурентами в класі, найбільшої сервісної мережі автобусів «ЗАЗ» у кожному регіоні України, і постійний склад оригінальних запасних частин.

При виготовленні кузова використовуються оцинковані листи металу. Переднsam_6857-7839682я і задня частина (в т.ч. кришка заднього багажного відсіку) автобуса виконані з пластика. Фарбування елементів кузова здійснюється акриловими фарбами Lankwitzer, які відрізняються від аналогів своєю стійкістю до зовнішнього середовища і збереженням кольору протягом тривалого терміну експлуатації. Дані зміни у виробництві кузова дозволяють збільшити довговічність кузовних деталей найбільш схильних до корозії. Комплекс вжитих заходів щодо поліпшення якості автобусів дозволяє надавати гарантію 24 місяці на автобуси даної моделі.

Нова комплектація автобуса «ЗАЗ» А07А2-65, вже доступна для придбання в мережі дилерських підприємств компанії «Юніверсал Моторз Груп» по всій території України.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua