Сервіс | Центр комерцiйноi технiки

   Офіційна дилерська сервісна мережа проводить ремонт, вантажний сервіс і технічне обслуговування автомобілів ТАТА та автобусної техніки ЗАЗ.

   Коли Ви вибираєте автомобіль марки ТАТА – Ви вибираєте надійність, якість, комфорт і доступний сервіс за розумні гроші. Ці ж принципи лежать в основі роботи кожного дилерського центру.

Вантажний автосервіс пропонує наступні види послуг:

   Сервісне обслуговування автомобілів з використанням оригінальних запасних частин, виконується кваліфікованими фахівцями сервісу. Регулярне планове технічне обслуговування (ТО) автомобілів ТАТА гарантує вашому автомобілю довгу і надійну роботу.

   В дилерській мережі компанії «Юніверсал Моторз Груп», піклуючись про своїх клієнтів, діє програма лояльності «Доступний Сервіс» для не гарантійних автомобілів ТАТА та автобусної техніки ЗАЗ.

   Програма лояльності «Доступний Сервіс» дозволить клієнтам заощаджувати до 15% на запасних частинах і послугах на офіційному сервісі.

Де провести ремонт?  

Продаж запасних частин Cервіс та гарантія:
Стадніков Валерій Вікторович Лемішко Віталій Петрович
+38 (067) 550 08 23 +38 (067) 550 42 31
 [email protected] [email protected]

 Довідка

Дистриб\\\\\\\’юторська компанія Юніверсал Моторз Груп, яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб\\\\\\\’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України та пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua