TATA – лідер в класі комерційних автомобілів вантажопідйомністю 3,6 – 8 тон. | Центр комерцiйноi технiки

Компанія «Юніверсал Моторз Груп» – дистриб’ютор автомобілів TATA в Україні, що позиціонує себе як постачальник рішень для бізнесу, в листопаді 2014 року показала кращі на ринку результати в класі комерційних автомобілів вантажопідйомністю 3,6 – 8 тон, зайнявши 39,5% ринку.

Яскравому представникові цього класу – ТАТА LPT 613 – властиві високі показники споживчих якостей, надійність і довговічність. Вантажопідйомність шасі – 4,3 т., а потужність турбодизельного двигуна складає 130 к. с.  

p51000321-2542859

Для клієнтів компанія «Юніверсал Моторз Груп» пропонує на базі шасі TATA наступні рішення: зерновоз, молоковоз, комбікормовоз, борт, борт-тент, ізотермічний фургон, термічний фургон, промтоварний фургон, самоскид, автовежа, вахтовка, кран-маніпулятор з бортовою платформою, вакуумна машина, сміттєвоз. Всі представлені модифікації широко використовуються в сільському господарстві, будівництві та комунальному господарстві.  

dsc01854-3113733

Напередодні свят компанія «Юніверсал Моторз Груп» поздоровляє своїх Клієнтів та Партнерів з Новим 2015 роком і Різдвом Христовим! Хай новий 2015 рік стане для Вас ще успішніше, а компанія «Юніверсал Моторз Груп» допоможе Вам в цьому.

Компанія “Юніверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Сервісне обслуговування здійснюється в мережі на всій території України.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Довідка

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua