У мережі УкрАВТО на вантажні автомобілі ТАТА діє лізингова програма | Центр комерцiйноi технiки

  Комерційні автомобілі ТАТА LPT 613, які на даний момент є в наявності у першого офіційного дистриб’ютора компанії «ТДЦ-АВТО» (група компаній УкрАВТО), почала діяти лізингова програма.

Комерційна техніка цього автовиробника вже давно на Україні, і судячи з її кількості на дорогах, вона дійсно здатна справлятися з безліччю завдань малого, середнього і навіть великого бізнесу. Зрозуміло, що часто буває складно «безболісно» для бізнесу відволікти кошти на покупку автомобілів відразу. Тому, щоб купівля нових автомобілів, які зможуть допомогти бізнесу розвиватися, стала доступнішою, перший офіційний дистриб’ютор вантажних автомобілів ТАТА пропонує скористатися новою лізинговою програмою.

Лізинг добре відомий українським клієнтам, і кожна нова пропозицію від лізингових компаній все більше наближається до європейських стандартів. Зараз, стати власником нового автомобіля ТАТА LPT 613 вантажопідйомністю 3680 кг можна на наступних умовах: мінімальний авансовий платіж становить 30% від вартості автомобіля, а максимальний доступний термін користування коштами лізингової компанії складає 24 місяці. При цьому, схема погашення це традиційний ануїтет. Таким чином, протягом усього строку лізингу, виплати проводяться рівними частинами. Якщо є можливість взяти автомобіль у лізинг на більш короткий термін, програма передбачає варіанти лізингу на 13 і 18 місяців без зміни мінімального авансового платежу. Відповідно до цієї лізингової програми, річна ставка складає від 19,99 до 21,99% річних, залежно від обраного терміну лізингу.

Придбати нову вантажівку ТАТА без черг і затримок можна в будь-якому дилерському центрі компанії «ТДЦ-АВТО» у Вашому регіоні. А подробиці про нову програму придбання комерційної техніки ТАТА в лізинг можна отримати зателефонувавши за телефоном «гарячої» лінії 0 800 501 752 (дзвінки зі стаціонарних телефонів по території України безкоштовні). Вартість автомобіля ТАТА LPT 613 починається від 137 000 грн.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua