Вантажний автомобіль ТАТА поповнив автопарк одного з провідних українських рітейлерів | Центр комерцiйноi технiки

4 квітня відбувся продаж вантажного автомобіля ТАТА LPT 613 компанії “Фора”, що входить до складу одного з найбільших торгово-промислових конгломератів України – Fozzy Group

Мережа магазинів “Фора” придбала вантажівку ТАТА LPT 613 у компанії “Либідь-Авто” (одного з дилерів “Юніверсал Моторз Груп” у київському регіоні). 4 квітня відбулась фактична передача вантажного автомобіля замовнику.

Мережа магазинів біля дому “Фора” нараховує 159 foto300-4212563супермаркетів у різних регіонах України. Асортимент товарів, що представлений в магазинах “Фора”, містить до 5 тисяч найменувань продуктів харчування та товарів для дому в залежності від торгової площі супермаркету.

Вантажний автомобіль, що був переданий, обладнаний промтоварним фургоном, а також гідробортом виробництва бельгійської компанії DHOLLANDIA вантажопідйомністю 1,5 тони. Окрім цього, за вимогою замовника, було розширено стандартну комплектацію вантажівки ТАТА LPT 613 за рахунок підігрівача паливного фільтру й автономного рідинного обігрівача WEBASTO, що був встановлений в кабіні автомобіля.

Керівництво офіційного дистрибутора вантажівок ТАТА в Україні – “Юніверсал Моторз Груп” – впевнене, що компанія “Фора” зможе гідно оцінити не тільки економічні переваги від експлуатації вантажних автомобілів ТАТА (оптимальну витрату палива та вартість утримання техніки), але й розгалуженість мережі дилерських центрів по всій Україні, організацію сервісного обслуговуваня й постачання запасних частин. Таким чином, ця подія може стати початком успішної та довготривалої співпраці між двома компаніями.

Також в “Юніверсал Моторз Груп” наголошують, що, завдяки існуючому модельному ряду вантажних автомобілів ТАТА, компанія може запропонувати вітчизняним рітейлерам оптимальне рішення щодо вибору транспортних засобів для регіональних вантажних перевезень. Окрім малотонажної вантажівки ТАТА LPT 613 вантажопідйомністю до 4,2 тон, що вже заслужила довіру серед українських споживачів,  компанія пропонує середньотоннажні вантажівки ТАТА LPT 1116, що мають вантажопідйомність до 7,3 тон, і великотонажні – ТАТА LPT 1618, що мають вантажопідймність до 10,8 тон, з широким вибором вантажних та спеціальних надбудов.

На фото зафіксований процес передачі ключів від вантажного автомобілю ТАТА менеджером з продажів комерційної техніки компанії “Либідь-Авто” начальнику транспортного відділу компанії “Фора”.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua