Виставка «Агро Експо» в 2014 | Центр комерцiйноi технiки

Компанія”ЮМГ” представила продукцію від ТАТА

на виставці «Агро Експо» 2014 р.

На сьогоднішній день агропромислова галузь  є одною з визначальних для економіки України, тому участь у виставці – «Агро Експо» – стала знаковою для компанії «Юніверсал Моторз Груп» – дистриб’ютора автомобілів TATA в Україні. Так  з 2 по 4 жовтня 2014 року у м. Кіровоград Компанія «Юніверсал Моторз Груп» ознайомила відвідувачів виставки з новими модифікаціями, які виконані на базі шасі  TATA LPT 613:  молоковоз, автовишка.

2014-agro_expo-1417169Представлений молоковоз на базі шасі TATA LPT 613 має цистерну виготовлену з нержавіючої сталі, може протягом кількох годин (навіть при температурі повітря в +35 С) зберігати стабільною температуру рідини, що перевозиться. А зовнішня обшивка виконана з сталі типу “дзеркало” надає автомобілю стильний і сучасний вигляд. Крім зовнішньої привабливості витримані всі санітарні норми.

Також Компанія «Юніверсал Моторз Груп» анонсувала гостям заходу та своїм корпоративні клієнтам, що здійснюють діяльність в сфері прибирання та транспортування побутових відходів, нове рішення –  сміттєвоз на базі шасі TATA LPT 613 , який буде презентований на виставці TIR’2014. Характерними особливостями цих сміттєвозів є висока маневреність, малі габаритні розміри при досить великому об’ємі бункера – до 11 м. куб., ретельна антикорозійна обробка металевих деталей. Точність конструювання і жорсткість самої конструкції бункера забезпечені використанням високотехнологічного устаткування (лазерне різання) при його виготовленні.

Агропромислова виставка  «Агро Експо», яка в цьому році отримала статус національної, представила продукцію більш ніж 500 компаній. Виставка поєднала у собі особливий формат, рекордну площу та широку тематику.

Компанія “Юниверсал Моторз Груп” – надійний постачальник рішень для бізнесу. Гарантійний термін експлуатації автомобілів становить 2 роки або 100 000 км пробігу. Сервісне обслуговування здійснюється  на всій території України.

Детальна інформація про автомобілі ТАТА – на сайті www.bus-truck.com.ua, а також за телефоном гарячої лінії 0-800-501-752.

Дистриб’юторська компанія «Юніверсал Моторз Груп», яка входить до групи компаній корпорації УкрАВТО, є офіційним дистриб’ютором вантажних автомобілів TATA і автобусів ЗАЗ, і працює в сегменті вантажних автомобілів і пасажирських автобусів, здійснюючи продаж комерційної техніки, а також її повне сервісне обслуговування. Дилерські центри компанії знаходяться у всіх куточках України і пропонують повний спектр послуг з продажу, обслуговування і супроводу клієнтів.

Оцініть автора
bus-truck.com.ua