Історія ЗАЗ | Центр комерцiйноi технiки

ЗАЗ

Запорізький автомобілебудівний завод протягом багатьох років займає лідируючі позиції на автомобільному ринку, підприємство є найбільшим вітчизняним виробником легкових автомобілів, автобусів і вантажівок. Незважаючи на вагомі досягнення та всенародну популярність своєї автомобільної продукції, ЗАЗ продовжує динамічно розвиватися, впроваджуючи новітні технології та інновації.

Постійний контроль якості, вдосконалення виробничих процесів, модернізація обладнання і виробництва, розширення модельного ряду, впровадження сучасних ідей і технологій – ось основні пріоритети діяльності підприємства. ЗАЗ є єдиним в Україні підприємством, що володіє повним циклом виробництва легкових автомобілів, що включає штампування, зварювання, фарбування, обладнання кузова і складання автомобіля.

У сегменті автобусного виробництва головна мета підприємства – запропонувати повний асортимент міських приміських і туристичних автобусів в різних класах, призначених як для системи громадського транспорту, так і для туристичних компаній.

Гармонійне поєднання найвищої якості та доступної ціни на автобуси, вироблені на Запорізькому автомобілебудівному заводі, неодноразово удостоювалось високої оцінки споживачів і автомобільних експертів.

Підприємство виробляє автобуси у відповідності з вимогами міжнародного стандарту якості – ISO 9001:2008, тому вироблені автобуси відповідають всім необхідним нормам безпеки, екологічності та комфорту. Підприємство піклується про навколишнє середовище, тому всі моделі автобусів оснащені сучасними двигунами ЄВРО – 2, 3, 4, які дозволяють істотно знизити витрату палива і зменшити викиди шкідливих речовин в атмосферу. При конструюванні автобусів в першу чергу приділяється особлива увага безпеці пасажирів, тому всі моделі автобусів обладнані сучасними засобами для активної і пасивної безпеки.

Завдяки своїй надійності, економічності і довговічності в експлуатації автобуси виробництва ЗАЗ створюють гідну конкуренцію зарубіжним брендам не тільки в Україні, але і на міжнародній арені.

Автобуси виробництва ЗАЗ – це краще рішення Вашої транспортної задачі і кращий вибір для успішного бізнесу!

Оцініть автора
bus-truck.com.ua